JAK TO JEST MIEĆ CV USZYTE NA MIARĘ? TIPY

CV które przyciąga

Jeżeli aktualnie zmieniasz pracę lub jesteś w trakcie poszukiwań sprawdź poniższe tipy i dowiedz się jak to jest mieć CV uszyte na miarę!

Tym razem serdeczne dzień dobry w imieniu swoim i Marty Radziach. W odpowiedzi na oczekiwania odbiorców i jako, że temat jest permanentnie bardzo interesujący w ramach AKCJI PREZENTACJA został nagrany odcinek “CV uszyte na miarę”.

W wywiadzie będziemy rozmawiać o podstawowych zasadach tworzenia CV, o tym jak sprawić, by nie przepadło w stosie innych aplikacji. Jak przekonać rekruterów do swojej osoby, a przede wszystkim jak nie odpaść jeszcze zanim zdążymy się zaprezentować? Garść bardzo praktycznych porad podanych w bardzo przystępnej formie, która mam nadzieję spotka się z Waszym uznaniem.

CV które przyciąga

Do wywiadu zaprosiła mnie Marta Radziach, u której już miałam przyjemność gościć w materiałach i relacjach na Instagramie.

KIM JEST MARTA?

Marta to prezenterka i dziennikarka telewizyjna, ex-radiowiec. Z mediami związana od ponad 10 lat. W Telewizji Polskiej prowadzi serwisy informacyjne oraz relacjonuje ważne wydarzenia na świecie, między innymi z Wietnamu, Korei Południowej, Brukseli, Londynu. Gospodyni serwisu `Polonia 24`, magazynu `Halo Polonia` oraz programu `Fajna Polska` w TVP Polonia. Wcześniej między innymi w Telewizji Superstacja, Radiu RMF FM, Radiu Plus. Trenerka wystąpień publicznych, prowadzi autorski program „Akcja Prezentacja”, który ukazuje się w odcinkach na YT. Ma za sobą praktykę z logopedii medialnej i emisji głosu. Z wykształcenia dziennikarz, fotograf i coach.

Cały wywiad znajduje się na Youtube po poniższym linkiem.
https://www.youtube.com/watch?v=halvOAyAgbw&t=6s

ZAPRASZAM!

LINKI DO MEDIÓW MARTY:

https://www.linkedin.com/in/marta-radziach/

https://www.facebook.com/martaradziachofficial