Dowiedzcie się dziś nieco więcej na temat digitalizacji procesów HR!

system Hsys

Dowiedzcie się dziś nieco więcej na temat digitalizacji procesów HR! Jak wiemy, w dobie tak szybkiego rozwoju procesów online i czasach pracy zdalnej, firmy, do których aplikujemy usprawniają wewnętrzne procesy HR.

Unowocześnianie procesów to dla firm niższe koszty, krótszy czas pracy managerów i skuteczniejsze działania, dzięki eliminacji części błędów. Jednym z ważnych procesów HR jest proces onboardingu. Firmy rozwiązują tę kwestię w różny sposób. Onboarding to proces wdrażania nowych pracowników, który umożliwia ich adaptację w firmę, przygotowuje do pracy, pomaga poznać środowisko i przejść niezbędne procedury. Zatem jak to zrobić dobrze?

Skuteczny onboarding jest ciekawy, motywujący i angażujący pracownika. Z takim właśnie rozwiązaniem mamy do czynienia w przypadku inteligentnego rozwiązania dla firm Hsys. System adresuje niemal wszystkie procesy HR i jest również przyjazny pracownikowi.

Po wejściu napotkamy przejrzystą tablicę, którą można dowolnie personalizować. A w środku zestaw kafelków przypisanych do wykonania poszczególnych zadań. Na nowego pracownika czekają ankiety, E- learningi, quizy, testy i prezentacje. Wszystko w przystępnej, intuicyjnej i responsywnej formie. Istnieje również możliwość pobierania treści i konwertowania ich na inne formaty. Z pewnością każdy pracownik rozpocznie swoją nową karierę z pakietem wiedzy i motywacji po przejściu onboardingu w tak nowoczesnym wymiarze.

A więcej o digitalizacji procesów HR możecie dowiedzieć pod poniższym linkiem na stronie dedykowanej systemowi Hsys https://www.hsys.pl/

Warto! Zapraszam.

#system #hsys #hr #hrpolska #hrbp #onboarding #rekrutacja #rekrutować #praca #nowapraca #pracować #pracazdalna #digitalizacjaprocesówpracowniczych #digitalizacja #digitalizacjahr #proces #procedura #wdrażanie #działanie #przyjazny #działanie #format #responsywny #personalizacja #zadania #prezentacja #zadania #ankiety #jobdesigner #kariera

Source: artykuł we współpracy z twórcą systemu Hsys.