JAK OLŚNIĆ PRACODAWCĘ? TIPY dla zmieniających i poszukujących pracy

jak olśnić pracodawcę

JAK OLŚNIĆ PRACODAWCĘ? TIPY dla zmieniających i poszukujących pracy. Dziś kolejny wywiad z serii AKCJI PREZENTACJA

~ zapraszamy kandydatów do obejrzenia >>>

Zastanawiasz się jak olśnić pracodawcę? Jak zaprezentować się na rozmowie rekrutacyjnej? W wywiadzie poruszane będą między innymi kwestie wyglądu, przełamania pierwszych lodów a nawet rozwiązanie kwestii spóźnienia! W rezultacie dowiecie się jak odpowiadać na pytania rekrutera. Link do wywidu poniżej.

 

Do wywiadu zaprosiła mnie Marta Radziach, u której już miałam przyjemność gościć w materiałach i relacjach na Instagramie.

KIM JEST MARTA?

Marta to prezenterka i dziennikarka telewizyjna, ex-radiowiec. Z mediami związana od ponad 10 lat. W Telewizji Polskiej prowadzi serwisy informacyjne oraz relacjonuje ważne wydarzenia na świecie, między innymi z Wietnamu, Korei Południowej, Brukseli, Londynu. Gospodyni serwisu `Polonia 24`, magazynu `Halo Polonia` oraz programu `Fajna Polska` w TVP Polonia. Wcześniej między innymi w Telewizji Superstacja, Radiu RMF FM, Radiu Plus. Trenerka wystąpień publicznych, prowadzi autorski program „Akcja Prezentacja”, który ukazuje się w odcinkach na YT. Ma za sobą praktykę z logopedii medialnej i emisji głosu. Z wykształcenia dziennikarz, fotograf i coach.

 

Cały wywiad znajduje się na Youtube po poniższym linkiem.

https://www.youtube.com/watch?v=SaIZnvC0JBg

ZAPRASZAM!

LINKI DO MEDIÓW MARTY:

@mradziach

https://www.linkedin.com/in/marta-radziach/

https://www.facebook.com/martaradziachofficial

 

#jobdesigner #wywiad #praca #rekrutacja #cv #resume #książka #czytać #edukacja #uczyć #uczyćsię #wiedza #akcja #akcjaprezentacja