JobDesigner uznana za jedną z 50 inspirujących postaci świata biznesu!

JobDesigner sukces

Wow! Wow! Świętujemy! Dziś niedziela, dzień świąteczny i dzielimy się wdzięcznością! Z dumą zawiadamiam, że JobDesigner uznana za jedną z 50 inspirujących postaci świata biznesu.

 

Na zaproszenie magazynu „Businesswoman & life” uczestnikiem projektu i współautorką książki „50 osobowości biznesu”.
Projekt jest jednocześnie akcją charytatywną na rzecz Fundacji „Akogo” Ewy Błaszczyk. Tym większy zaszczyt z udziału JobDesigner w tej wspaniałej akcji.

Magazyn @bizneswkobiecymstylu Businesswoman & life z sukcesem ukazuje się od 10 lat na polskim rynku wydawniczym. Redakcja czasopisma jest organizatorem ogólnopolskich eventów dla kobiet biznesu: Polish Businesswomen Congress, Polish Businesswomen Awards oraz gal charytatywnych na rzecz @fundacja.akogo Fundacji ” Akogo?”, Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce i Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi.
„Businesswoman & life” jest przewodnikiem kobiet w świecie biznesu. To zaufane źródło informacji, trendów, opinii i wydarzeń. Pomaga kobietom, takim jak Ty w realizowaniu pasji, w zdobywaniu niezależności finansowej oraz w spełnianiu własnych marzeń.

Wielkie podziękowania dla redakcji za zaproszenie 🙏., a także

Podziękowania także za profesjonalny look dla:

Enjoy & Stay tuned
pozdrowienia
JobDesigner

Sprawdź usługi i kursy JobDesigner.

#niedziela #sunday #dobro #niedzielazksiążką #spring #wdzięczność #gala #akogo #biznes #niedzielaa #niedzielabędziedlanas #bizneswkobiecymstylu #polishboy #me #blonde #książka #jobdesigner #love #businesswoman #kobietabiznesu #kobiecysukces #JobDesigner #Marza