Opinie Klientów

Opinie na temat Marza'S Job Designer

Opinie klientów:

"Jeśli chcesz aby Twoje CV oraz profil LinkedIn wyglądały profesjonalnie i przyciągały rekruterów skorzystaj z usług Marza's Job Design! Nie ma co się zastanawiać! Pani Marzena to osoba na właściwym miejscu. Pełen profesjonalizm."

"W 100% polecam, profesjonalne podejście i fachowa pomoc, z nijakiego CV powstał wyróżniający się dokument, ktory sprawił że sama bym się zatrudniła. Jestem pod ogromnym wrażeniem umiejętności i znajomości tematu."

Martyna L.

Na portalu:

Piotr G.

Na portalu:

"Przed procesem konstrukcji swojego profilu w Curriculum Vitae potraktowany zostałem niezwykle fachowo, dane były mi konstruktywne rady okiem rekrutera, poddany zostałem wielu szczegółowym pytaniom odnośnie najmocniejszych punktów w kompetencjach, swoich priorytetów, historii jak i przyszłości zawodowej. Pozwoliło to moim zdaniem stworzyć bardzo wydajne i efektywne narzędzie do posługiwania się i reprezentowania swojej osoby podczas rozmów o pracę. Najważniejsze, że już przynosi efekty."

"Pani Marzena jest profesjonalistką w każdym calu. Bardzo dokładnie i rzetelnie przeprowadziła ze mną wywiad, na podstawie którego stworzyła CV i profil linkedin. Usługa była ekspresowa, Pani Marzena przesympatyczna i dokładna. Dzięki niej mój życiorys jest teraz poukładany i przejrzysty. Nie spodziewałam się takich efektów!"

Weronika K.

Na portalu:

Jacek L.

Na portalu:

"Bardzo serdecznie dziękuję za profesjonalną pomoc, cenne wskazówki, wiele istotnych rad. Pani Marzena to wartościowa, przesympatyczna, pomocna osoba. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Moje CV i LinkedIn to teraz majstersztyk. Polecam z całego serca."

"Powierzone zadanie zostało wykonane w sposób wręcz doskonały. CV oraz profil na LinkedIn wyglądają rewelacyjnie. Ķońcowy efekt przerósł moje oczekiwania. Pozdrawiam i serdecznie polecam. "

Konrad G.

Na portalu:

Grzegorz M.

Na portalu:

"Pełen profesjonalizm, bardzo duża wiedza i doświadczenie. Doradztwo rzeczowe, rady przed rozmową kwalifikacyjną trafione w punkt."

"Nie wiem od czego zacząć... Pełen profesjonalizm - moje CV idealne. Bardzo polecam Marza’s ponieważ nie dość, że jest skarbnicą wiedzy, to przy tym jest bardzo miłą i pomocną osobą!"

Daniel R.

Na portalu:

Łukasz K.

Na portalu:

"Pełen profesjonalizm, który już nie raz pomógł mi na mojej ścieżce kariery. Serdecznie polecam."