JobDesigner recenzuje! Sprawdź na przełomie roku 21/22 nową przydatną publikację!

recenzja weź sobie tę pracę

Uwaga! JobDesigner recenzuje! Sprawdź na przełomie roku 21/22
nową przydatną publikację! Przewodnik od A do Z po świadomej karierze – “Weź sobie tę pracę”.

Często prezentuję Wam literaturę, którą czytam… Dziś z przyjemnością informuję o kolejnej wartościowej współpracy JobDesigner!!! Tym razem w moje ręce trafiła bowiem książka o absolutnie bezprecedensowym
wymiarze!

Przedstawiam Wam człowieka o wyjątkowej osobowości, autora bezkompromisowego przewodnika od A do Z po świadomej karierze! Autorem książki jest Piotr Borwin – coach kariery, menadżer i headhunter z wieloletnim stażem. Z jakiego powodu o tym piszę? Ponieważ ta pozycja zasługuje na uwagę z kilku względów. Przede wszystkim to porządny kawał książki. Kurier przywiózł mi ją przed samymi Świętami. Po otwarciu pudełka zaskoczyła mnie duża objętość i świetna mapa myśli w równie słusznym rozmiarze. Z niej w szybki sposób można poznać kolejne etapy procesu. Podjęcie tematu w układzie projektowym z pewnością znacznie ułatwi nawigowanie po działaniach.
weź sobie tę pracę

Dlaczego ta publikacja jest wyjątkowa? Przedstawia ona cały proces w ujęciu holistycznym, zatem nie mówimy tu o wyrywkowych działaniach jakie zwykle podejmują kandydaci. Tu mamy gruntownie przedstawiony cały schemat przygotowania się i przeprowadzenia procesu zmiany lub rozwoju ścieżki kariery.

Autor nie ogranicza się tylko do wskazówek. Udziela również wsparcia mentalnego, opisując sytuacje jakie mogą lub z pewnością się wydarzą w trakcie procesu i jakie temu mogą towarzyszyć emocje i odczucia. To pozwoli świadomie z nimi pracować w trakcie procesu zmiany. W książce znajdziecie również całe mnóstwo odnośników w postaci linków z bardzo przydatnymi szablonami CV, listu motywacyjnego i innych ważnych dokumentów czy pism. Duża ilość schematów, tabelek i checklist systematyzuje działania. Bardzo ważna kwestia działań na Linkedin również ma tu swoje miejsce, a wraz z nią przydatne zrzuty ekranów najważniejszych punktów do zaadresowania. Jak pisać i tytułować wiadomości do pracodawców, jak nazywać pliki z dokumentami, tego również dowiecie się w przystępnie wytłumaczony sposób. Rozmowa rekrutacyjna bez strachu? Wreszcie! Może nie całkowicie, ale po tej lekturze Wasza pewność siebie na rekrutacji +++ 100%! Generalnie cały przewodnik jest ułożony tak, jak powinna wyglądać kolejność podejmowanych przez kandydata działań. Już chyba prościej być nie może. Oczywista! Przejście przez wszystkie zadania wymaga nakładu czasu i pracy ale na szali stoi przecież Wasza przyszłość. Zatem jeśli pytacie mnie czy warto? Tak, warto!

Serdecznie dziękuję Piotrowi, że zechciał się ze mną podzielić swoją wiedzą oraz za piękną, odręczną dedykację wewnątrz książki. Polecam ten przewodnik po karierze, z czystym sumieniem, wszystkim kandydatom.
Może wreszcie i ja się zmoblilizuję 😉 To byłoby wyzwanie…Napisać książkę jeszcze lepiej…Ufff…Może kiedyś, jak czas pozwoli 😉
Dla zainteresowanych – z kodem JOBDESIGNER otrzymacie 15% zniżki na zakup książki pod linkiem:
https://piotrborwin.pl/wezteprace/
https://www.facebook.com/PiotrBorwin/
https://www.instagram.com/piotrborwin/
#książka #przewodnik #poradnik #kariera #doradca #praca
#doradcazawodowy #rekrutacja #mapa #myśli #doradzać #recenzja
#jobdesigne